• משופץ
אמבט ציפורים קופסת תוכי קופסת מקלחת אמבטיה אביזר כלוב כלוב עבור ציוד ניקוי קטנים בינוניים | אמבטיות ציפורים

אמבט ציפורים קופסת תוכי קופסת מקלחת אמבטיה אביזר כלוב כלוב עבור ציוד ניקוי קטנים בינוניים | אמבטיות ציפורים

ILS 7.74
קיים
במחסן.

אמבטיה פרימיום : עשויה מפלסטיק קשוח ועמיד, אגן אמבט הציפורים הזה בטוח וידידותי לסביבה לחיית המחמד שלך. זה יכול לשמש אפילו כצעצוע לילדים!. קל להתקנה וניקוי : עם עיצוב חדשני העמיד בפני עקיצות, אמבטיה ציפורים זו קלה מאוד להתקנה וניקוי. בנוסף, זה מגיע עם ברז מדומה (דקורטיבי בלבד, ללא מים) שהציפור שלך תרצה להתרחץ. שמור על בריאות ציפורים : קדם הרגלי רחצה בריאים לציפורים שלך עם מזרקת מקלחת ציפורים זו. זה לא רק מנקה אבק נוצה ומנקה טפילים, אלא גם מסייע לציפורים להתפוגג בחום ולהרטיב את עורן. מקלחת ציפורים אוטומטית : עם עיצוב הברז, הברז מיועד רק לקישוט ולא למים. פשוט התקן 3 סוללות AA (לא כלולות) והפעל את המתג כדי לקבל מים במחזור המסייע לציפורים להתרחץ. אמבטיה ציפורים מקורה : ללא ריח, קל משקל ויציב, אמבטיה אוטומטית זו של ציפורי מים ניתן לשלב צעצועים כדי להפוך את הרחצה לכיף יותר לציפורים. תיאור : שמור על חבריך הנוצות נקיים ובריאים בעזרת מזרקת אמבטיה של תוכי ציפורים! אמבטיה אוטומטית זו כוללת ברז נוח המאפשר לך למלא את האמבטיה בקלות במים, ויוצר סביבת רחצה מרגיעה ומזמינה עבור הציפורים שלך. אמבט ציפורים זה נבנה מפלסטיק עמיד, ומושלם לניתוחים, קונצרים, בודדים, קוקטיילים וציפורי אהבה. עם העיצוב הקל לשימוש שלו, הציפורים שלך יקחו אמבטיות באמבטיה של הציפורים! מפרט : צבע : כחול. חומר : עמ '. גודל החבילה : 26.5 x 12.5 x 31.5 ס"מ/ 10.43 x 4.92 x 12.4 אינץ '. משקל החבילה : 0.25 ק"ג /0.55 קילוגרם. מאפיינים : . עשוי מחומר פלסטי פרימיום, חומר קשוח ועמיד, בטוח וידידותי לסביבה כדי להבטיח את השימוש הבטוח לחיית המחמד שלך. ברז חשמלי : המסתובבים במים, 3 סוללות AA לתא הסוללה, ואז אל האגן כדי להזרים מעט מים, פתח את האור ימוחזר מים. הפוך את אמבט הציפורים לכיף יותר : ניתן לשלב את אמבטיה הציפורים עם צעצועים כדי להפוך את הרחצה לכיף יותר עבור ציפורים. עם ברז מדומה (דקורטיבי בלבד, ללא מים), הציפור שלך תרופה. רחצה טובה לבריאות הציפורים. זה לא רק עוזר בהסרת נוצה וטפילים, אלא גם מעביר לחות את העור ועוזר לציפורים לפזר חום. קל להתקנה וקל לניקוי. מתאים לרחצה ציפורי חיות מחמד קטנות שונות, ויכולות לשמש כצעצוע של ילדים. תזכורת ידידותית : . קערת Birdbath החשמלית היא זקוקה ל -3 סוללות AA (לא כלולות). הברז מיועד רק לקישוט ואינו מושק. יבבה מוטורית תיפלט במהלך הפעולה, שהיא צליל רגיל. הערה : למדידה ידנית, אנא אפשר שגיאות קלות בגודל. הצבעים עשויים להתקיים הבדלים קלים בגלל מסכים שונים. חבילה הכוללת 1 * אמבטיה ציפורים.

פרמטרי מוצר

Color:
Blue.
Material:
PP.
Package Size:
26.5 x 12.5 x 31.5cm/ 10.43 x 4.92 x 12.4 inches.
Package Weight:
0.25kg /0.55lb.
Features:
.
Made of premium plastic material, tough and durable, safe and eco-friendly material to ensure your pet safe use.:
Electric Faucet:
circulating water, 3 AA batteries into the battery compartment, and then into the basin to inject some water, open the light will be recycled water.
Make Birds Bath More Fun:
The bird bathtub can be paired with toys to make bathing more fun for birds. With a simulated faucet (decorative only, no water), your bird will to bathe.
Bathing is good for bird health. This not only helps remove feather and parasites, but also moisturises the skin and helps birds to dissipate heat.:
Easy to install and easy to clean.:
Suitable for bathing various small pet birds, and can be used as a children's toy.:
Friendly reminder:
.
The electric birdbath bowl is need 3 * aa batteries (not included).:
The faucet is only for decoration and does not water.:
Motor whine will be emitted during operation, which is a normal sound.:
Note:
For manual measurement, please allow slight errors in size.:
The colors may exist slight differences due to different screens. :

מוצרים בקטגוריה