• משופץ
1 א 4.2 וולט 3.7 וולט 18650 ליתיום יון מטען סוללות ליתיום מודול בקר טעינה סולארית לוח מטען סוללות ליתיום עם הגנה, 1 א 4.2 וולט 3.7 וולט

1 א 4.2 וולט 3.7 וולט 18650 ליתיום יון מטען סוללות ליתיום מודול בקר טעינה סולארית לוח מטען סוללות ליתיום עם הגנה, 1 א 4.2 וולט 3.7 וולט

ILS 3.00
קיים
במחסן.

מודול טעינה סולארית של סוללת ליתיום : מתח אספקת חשמל 4.4-6 וולט, מתח יציאה לטעינה 4.2 וולט זרם טעינה/זרם יציאה מרבי הוא 1 א, אך ניתן לשנות את הזרם על ידי שינוי ערך הנגד ר1. מודול טעינה מיוחד של פנל סולארי 05 קרמה 4.4-6.5 וולט. לווסת באופן אוטומטי : באופן אוטומטי להתאים את טעינה הנוכחי בהתאם פלט קיבולת של קלט אספקת חשמל.אוטומטי נמוך כוח שינה מצב כאשר קלט כוח מתח מוסר.ג / 10 סיום תשלום. לשים 18650 סוללה טעינת מודול עם מחט. סוללה נחשול הגנה : חיוב מראש התאמת לשחזור עמוק פריקה סוללות ולמזער חום פיזור הראשוני טעינה שלב.זרם קבוע / מתח קבוע פעולה עם תרמית רגולציה למקסימום טעינת שיעור ללא התחממות יתר סיכון. נורית חיווי : " נורית " היא מחוון מצב טעינה;" אישור " נורית טעונה במלואה או מצב מתח קבוע.אם הפאנל הסולארי שלך הוא 5 וולט, אתה יכול להשתמש בו ישירות. כמובן שניתן להפעיל את המודול גם באמצעות ספק כוח של 5 וולט. אידיאלי למערכות המונעות על ידי השמש : היחידה האדפטיבית במודול יכולה להתאים את זרם הטעינה באופן אוטומטי על סמך יכולת הפלט של אספקת החשמל, ולכן היא אידיאלית למערכות המונעות על ידי השמש, או ליישומים שצריכים לטעון סוללת ליתיום-יון או סוללת ליתיום פולימר עם ספק כוח קלט יכולת הפלט שלו מוגבלת. תכונה : 1. סוללה נחשול הגנה.2. זרם קבוע / מתח קבוע פעולה עם תרמית רגולציה למקסימום טעינת שיעור ללא התחממות יתר סיכון.3. אוטומטי נמוך כוח שינה מצב כאשר קלט כוח מתח מוסר.4. ג / 10 סיום תשלום.5. טעינה אוטומטית.מפרט : סוג פריט : סוללת ליתיום טעינה סולארית מודולדת מחוון : נורית "קרי" היא מחוון מצב טעינה; נורית "אישור" טעונה במלואה או מצב מתח קבועמד : 18 על 10.16 על 2.7 מ " מ אפשרויות : עם סיכה, ללא משקל סיכה : 0.9 גרם(עם סיכה), 0.6 גרם(ללא סיכה)הדרכה : היחידה ההסתגלותית במודול יכולה להתאים את זרם הטעינה באופן אוטומטי בהתבסס על יכולת הפלט של ספק כוח הקלט, כך שהוא אידיאלי למערכות המונעות על ידי השמש, או ליישומים שצריכים לטעון סוללת ליתיום-יון או ליתיום פולימר סוללה עם קלט כוח אספקת פלט יכולת הוא מוגבל.אם הפאנל הסולארי שלך הוא 5 וולט, אתה יכול להשתמש בו ישירות. כמובן שניתן להפעיל את המודול גם באמצעות ספק כוח של 5 וולט.רשימת חבילה : 1 מודול טעינה סולארית.

פרמטרי מוצר

Item Type:
Lithium Battery Solar Charge Module
LED Indicator:
''CR'' LED is charge status indicator; ''OK'' LED is fully charged OR constant voltage mode
Dimension:
18x10.16x2.7mm
Options:
with Pin, without Pin
Weight:
0.9g(with Pin), 0.6g(without Pin)
Instruction:
The adaptive unit on the module can adjust charging current automatically based on the output capability of input power supply, so it is ideal for the solar-powered systems, or the applications that need to charge lithium-ion battery or lithium polymer battery with an input power supply whose output capability is limited.:
If your solar panel is 5V, then you can use it directly. Of course, the module can also be powered by a 5V DC power supply.:
Package List:
1 x Solar Charge Module

מוצרים בקטגוריה