• משופץ
אבקת מאט, אבק אבק מתולת אבק אבקת שיער מרקם, אבקת סטיילינג דלוקס למרקם ונפח, 0.35 אונקיה

אבקת מאט, אבק אבק מתולת אבק אבקת שיער מרקם, אבקת סטיילינג דלוקס למרקם ונפח, 0.35 אונקיה

ILS 1.67
קיים
במחסן.

אבקת עיצוב שיער רכה : שומרת על התנועה הטבעית של שיערך. יכול להשתמש ברגיל 20-40 פעמים, תלוי באורך השיער הבודד, חילוף חלל ונוח לשימוש. שליטה והפרדה חזקה : הפוך את שורש השיער לרוך, נפח שיער משופר חזותית, הסר רגשות שמנוניים על שיערך, מתאים לגברים שנשים משתמשות בהן. חסר משקל, חסר ריח, חסר צבע ולעולם לא מרגיש דביק או נוקשה. אפקט מט אולטרה : אבקה קלה שמוסיפה מייד נפח, מרקם מט לתסרוקת טבעית, בטוחה, לא -טוקסית, סביבתית ועמידה לשימוש לטווח הארוך. תחושה טבעית לאורך זמן : ידידותית עור אינה פוגעת בשיער, המופעל באופן שווה על השיער היבש, אתה יכול לתפוס את צורת המגע המט והטבעי. מזכירה את התנועה הטבעית של שיערך. מרקם והפרדה קל משקל : למרקם והפרדה קל משקל, לשלוט בשמן ועזרו לעיצוב שיער, מתאים לשורש שיער, שימוש נוח ומהיר, המתאים לסגנון שיער שונה. בקרת מדיום והפרדה, סופג עודף שמן מהשיער והקרקפת. אבקת עיצוב שיער רכה : שומרת על התנועה הטבעית של שיערך. יכול להשתמש ברגיל 20-40 פעמים, תלוי באורך השיער הבודד, חילוף חלל ונוח לשימוש. שליטה והפרדה חזקה : הפוך את שורש השיער לרוך, נפח שיער משופר חזותית, הסר רגשות שמנוניים על שיערך, מתאים לגברים שנשים משתמשות בהן. חסר משקל, חסר ריח, חסר צבע ולעולם לא מרגיש דביק או נוקשה. אפקט מט אולטרה : אבקה קלה שמוסיפה מייד נפח, מרקם מט לתסרוקת טבעית, בטוחה, לא -טוקסית, סביבתית ועמידה לשימוש לטווח הארוך. תחושה טבעית לאורך זמן : ידידותית עור אינה פוגעת בשיער, המופעל באופן שווה על השיער היבש, אתה יכול לתפוס את צורת המגע המט והטבעי. מזכירה את התנועה הטבעית של שיערך. מרקם והפרדה קל משקל : למרקם והפרדה קל משקל, לשלוט בשמן ועזרו לעיצוב שיער, מתאים לשורש שיער, שימוש נוח ומהיר, המתאים לסגנון שיער שונה. בקרת מדיום והפרדה, סופג עודף שמן מהשיער והקרקפת. מפרט : סוג פריט : מרקם אבקת שיער פלאפי : מדף אבקה חיי : 3 שנים שימוש : 1. לאחר שהשיער מיובש מכה, שפוך את האבקה הרכה על הידיים שלך ושפשף בעדינות את הידיים כדי לתפוס את השיער. טוב לתפוס את השכבות (טכניקה זו מתאימה לסוף השיער). 2. נושבים שיער יבש ושיער מחולק, מפזרים כמה אבקה רכה באופן שווה בשורש שיער ישירות, מדגמים שיער עם אצבע (חליפות שישמשו במקום שורש שיער). שימוש במודלים מבולגנים : שפוך את האבקה הרכה על כף היד מריחה על השיער הרטוב, תופס שיער בכוח ואחיד במשך כמה פעמים לדוגמנות רכה, או תן לאבקה הרכה על כף היד הרטובה, מצופה בשיער באופן שווה ו תפס כמה פעמים. שימוש במודלים רכים מסודרים : על בסיס שיער מסרק רך, בעדינות ליצירת שיער צלול רך, גורם לך להיראות צעיר יותר, דינמי. רשימת חבילות : 3 x אבקת שיער רכה.

פרמטרי מוצר

Item Type:
Fluffy Hair Powder
Texture:
Powder
Shelf Life:
3 Years
Usage:
 
1. After the hair is blow-dried, pour the fluffy powder on your hands and gently rub your hands to grab the hair. It is good to grab the layers (this technique is suitable for the end of the hair).:
2. Blow dry hair and divided hair, sprinkle a few fluffy powder evenly in hair root directly, modeling hair with finger (suits to be used in hair root place).:
Usage of messy modeling:
Pour the fluffy powder on the palm of the hand smear on the wet hair, forcibly and evenly grasp hair for a few times for fluffy modeling, or let the fluffy powder on the wet palm, coated in the hair evenly and grasp a few times.:
Usage of neat fluffy modeling:
On the basis of fluffy, gently comb hair to create fluffy clear hair, make you looks younger, dynamic.:
Package List:
3 x Fluffy Hair Powder :

מוצרים בקטגוריה