• משופץ
רכבת קטר דיזל, כחול, עם גלגלים, אומנויות, מלאכה ותפירה, בניית דגם ותחביב, רכבות ואביזרים של דגם, מכוניות רכבת, קטרים, דיזל.

רכבת קטר דיזל, כחול, עם גלגלים, אומנויות, מלאכה ותפירה, בניית דגם ותחביב, רכבות ואביזרים של דגם, מכוניות רכבת, קטרים, דיזל.

ILS 2.33
קיים
במחסן.

למודל זה גלגלים המפורסמים להפעלה. מעקה ועיקולים גדולים יותר ברדיוס 18 ″. צבע כחול. תכונות אחרות כוללות כונן מצויד בגלישות תנופה חלקה. מצמדי פירוט ומצמדי מפרקים מגנטיים המתאימים לשם דרכים. רכבת קטר דיזל, כחול, עם גלגלים, אומנויות, מלאכה ותפירה, בניית דגם ותחביב, רכבות ואביזרים של דגם, מכוניות רכבת, קטרים, דיזל. תכונות אחרות כוללות כונן מצויד בעל גלגל תנופה חלקה, פירוט מתאים לשמות דרכים ומצמדי מפרקי אצבעות מגנטיים. לדגם זה גלגלים המפורסמים להפעלה ועקומות גדולות יותר ועקומות ברדיוס 18 ″. רכבת קטר דיזל, כחול, עם גלגלים, אומנויות, מלאכה ותפירה, בניית דגם ותחביב, רכבות ואביזרים של דגם, מכוניות רכבת, קטרים, דיזל. תכונות אחרות כוללות כונן מצויד בעל גלגל תנופה חלקה, פירוט מתאים לשמות דרכים ומצמדי מפרקי אצבעות מגנטיים. לדגם זה גלגלים המפורסמים להפעלה ועקומות גדולות יותר ועקומות ברדיוס 18 ″. רכבת קטר דיזל, כחול, עם גלגלים, אומנויות, מלאכה ותפירה, בניית דגם ותחביב, רכבות ואביזרים של דגם, מכוניות רכבת, קטרים, דיזל. תכונות אחרות כוללות כונן מצויד בעל גלגל תנופה חלקה, פירוט מתאים לשמות דרכים ומצמדי מפרקי אצבעות מגנטיים. לדגם זה גלגלים המפורסמים להפעלה ועקומות גדולות יותר ועקומות ברדיוס 18 ″.

פרמטרי מוצר

מוצרים בקטגוריה