• משופץ
ZRSJ קופסת נעליים אטומה למים, תיבת מגירות שקופה מעובה, תיבת אחסון מפלסטיק ניתן לערום עם קופסת נעליים אטומה לאחסון מתלה לאחסון ביתי

ZRSJ קופסת נעליים אטומה למים, תיבת מגירות שקופה מעובה, תיבת אחסון מפלסטיק ניתן לערום עם קופסת נעליים אטומה לאחסון מתלה לאחסון ביתי

ILS 19.67
קיים
במחסן.

● קל לניקוי ולהרכיב. מתלה הנעליים מבטיח שהנעליים שלך לא יושפעו מאבק, לכלוך וריח. אנו מציעים שני צבעים שונים : לבן ושחור. בחר אחד שאתה רוצה להפוך את חייך לצבעוניים יותר. ● רב -פונקציונליות : לא רק שאפשר לאחסן נעליים במתלה הנעליים, אלא גם לאחסן בגדים, אביזרים, צעצועים וכו 'במתלה הנעליים. אתה יכול להסיר שכבת בגדים כך שהיא לא רק לובשת מגפיים, עקבים גבוהים, אלא גם תיק עור או נעליים. ● תחושה נוחה : תיבת האחסון הזו מצוידת בציפוי אלגנטי, שהיא פשוטה ופשוטה, אך עדיין יוצרת אווירה אטרקטיבית ונוחה, שניתן להתאים בחוכמה לרהיטים אחרים. ● ארגן נעליים וחסוך יותר מקום. הרצפה אינה החלקה ונעליים לא קלות ליפול. תוך כדי איסוף הנעליים זה גם תומך בהן. נעלי אחסון מסודרות יכולות לחסוך יותר מקום. ● לאחר המכירה : אנו שואפים לספק לך את המוצרים האיכותיים ביותר ואת חווית הלקוח הטובה ביותר. אם אינך מרוצה לחלוטין, אנא צור איתנו קשר, אנו נפתור את הבעיה שלך כאן. ● קל לניקוי ולהרכיב. מתלה הנעליים מבטיח שהנעליים שלך לא יושפעו מאבק, לכלוך וריח. אנו מציעים שני צבעים שונים : לבן ושחור. בחר אחד שאתה רוצה להפוך את חייך לצבעוניים יותר. ● רב -פונקציונליות : לא רק שאפשר לאחסן נעליים במתלה הנעליים, אלא גם לאחסן בגדים, אביזרים, צעצועים וכו 'במתלה הנעליים. אתה יכול להסיר שכבת בגדים כך שהיא לא רק לובשת מגפיים, עקבים גבוהים, אלא גם תיק עור או נעליים. ● תחושה נוחה : תיבת האחסון הזו מצוידת בציפוי אלגנטי, שהיא פשוטה ופשוטה, אך עדיין יוצרת אווירה אטרקטיבית ונוחה, שניתן להתאים בחוכמה לרהיטים אחרים. ● ארגן נעליים וחסוך יותר מקום. הרצפה אינה החלקה ונעליים לא קלות ליפול. תוך כדי איסוף הנעליים זה גם תומך בהן. נעלי אחסון מסודרות יכולות לחסוך יותר מקום. ● לאחר המכירה : אנו שואפים לספק לך את המוצרים האיכותיים ביותר ואת חווית הלקוח הטובה ביותר. אם אינך מרוצה לחלוטין, אנא צור איתנו קשר, אנו נפתור את הבעיה שלך כאן. תיבות אלה כוללות דלתות וצדדים שקופים לחלוטין, מה שמקל על הצפייה בתוכן. אתה יכול להוציא את הנעליים מבלי להרים את הכיסוי. מתלה נעליים זה מבטיח כי הנעליים שלך מוגנות מפני אבק, לכלוך וריח .100% חדש לגמרי, איכות גבוהה, הגנה על הסביבה, בריאות, עיצוב אופנתי וביצוע מעודן. ניתן להשתמש במולטי-תפקוד למטרות מרובות העשויות של חומרים איכותיים, ידידותיים לסביבה, וניתן להשתמש בהם במשך זמן רב. לחסוך מקום. שמור על ביתך מסודר. ספציפית : סוג : אחסון נעליים תיבות תיבות : 31 x 21 x 12.5 ס"מ / 12.2in x 8.26in x 4.92 יישום : עקבים גבוהים, נעלי עור, נעלי ספורט, נעלי בית וכו '. חדר, חדר שינה, מיטה, מרפסת : אנו מספקים תמונות ברורות ומבצעים מדידות במידת האפשר. אנא בדוק כמה שיותר כדי להבטיח שהפריט הוא מה שאתה צריך. מדידה ידנית, אנא אפשר הבדל של 0.5-1 אינץ '(1 אינץ' = 2.54 ס"מ) בגלל מסכי מחשב שונים, צבע הפריט בפועל עשוי להיות מעט שונה מתמונת הרשימה, תודה על ההבנה שלך. שימוש בסכימות : משמש בסלון, חדר שינה, לימוד, מרפסת, משרד וסצינות אחרות, הסגנון פשוט ונדיב, וניתן לערבב אותו ולהתאים אותו לסגנונות בית שונים.

פרמטרי מוצר

Type:
shoe storage box
Dimensions:
31 x 21 x 12.5cm / 12.2in x 8.26in x 4.92in
Application:
high heels, leather shoes, sports shoes, slippers, etc.
Storage scene:
bathroom, wardrobe, storage room, bedroom, bed, balcony
note:
We provide clear pictures and make measurements where possible. Please check as much as possible to ensure that the item is what you need.:
Due to manual measurement, please allow a difference of 0.5-1 inches (1 inch = 2.54cm):
Due to different computer screens, the actual item color may be slightly different from the list image, thank you for your understanding.:
Scene usage:
used in living room, bedroom, study, porch, office and other scenes, the style is simple and generous, and can be mixed and matched with different home styles.

מוצרים בקטגוריה