• משופץ
קיר זר פרחים מלאכותי של Eyhlkm.

קיר זר פרחים מלאכותי של Eyhlkm.

ILS 298.67
קיים
במחסן.

הוא נשאר בצבעו כל השנה ובעל מראה טבעי ללא תחזוקה. הקל משקל ונייד, הזר יכול להביא לך אווירה נעימה כל השנה. פרחים נוהרים מלאכותיים גורמים לו להיראות תוסס יותר. זה יכול להיות תלוי בתוך הבית או בחוץ. תולה אותו מעל האח שלך, הניח אותו על דלת הכניסה שלך או על קיר סלון. הזר אף פעם לא נוגל ונופל, נראה יפה, מציאותי וחי את החיים. מבהיר את הבית שלך. קישוט מושלם לבית, אח, קיר, שולחן, דלת כניסה וכו 'מתאים גם לחתונה, מסיבת יום הולדת, מקלחת לתינוקות, מסיבת חנוכת בית וכו'. היא נשארת את צבעו כל השנה ויש לה מראה טבעי ללא תחזוקה. הקל משקל ונייד, הזר יכול להביא לך אווירה נעימה כל השנה. פרחים נוהרים מלאכותיים גורמים לו להיראות תוסס יותר. זה יכול להיות תלוי בתוך הבית או בחוץ. תולה אותו מעל האח שלך, הניח אותו על דלת הכניסה שלך או על קיר סלון. הזר אף פעם לא נוגל ונופל, נראה יפה, מציאותי וחי את החיים. מבהיר את הבית שלך. קישוט מושלם לבית, אח, קיר, שולחן, דלת כניסה וכו '. מתאים גם לחתונה, מסיבת יום הולדת, מקלחת לתינוקות, מסיבת חנונית בית וכו' הזר יכול להביא לך אווירה נעימה כל השנה. פרחים נוהרים מלאי גורם לו להיראות תוסס יותר. זה יכול להיות תלוי בתוך הבית או בחוץ. תולה אותו מעל האח שלך, הניח אותו על דלת הכניסה שלך, או על קיר סלון. הזר לעולם לא קמל ונפילה, נראה יפה, מציאותי וחיה. מבהיר את ביתך. קישוט מושלם לבית, אח, קיר, שולחן, דלת כניסה וכו 'מתאים גם לחתונה, מסיבת יום הולדת, מקלחת לתינוקות, מסיבת חמירת בית וכו'. ספציפית : תרשים גודל : קוטר חיצוני : 45 ס"מ/17.72 אינץ ', קוטר הפנימי : 23 ס"מ/9.06 אינץ 'כולל : כתמי זר של דלת קדמית 1 : 1. מכרו רק מוצרים עיקריים, לא מוצרים אחרים .2. מכיוון שנדרשת מדידה ידנית, אנא השאר מרחב של 1-3 ס"מ .3. בגלל הבדלי המסך, הצבע עשוי להיות שונה במקצת מהצבע הצפוי שלך, אנא אפשר. הזמנה : לאחר קבלת האריזה, אנא בדוק את האריזה ואת המוצר בזהירות. אם הפריט שהתקבל פגום או שיש לו שאלות, אנא צור איתנו קשר באמצעות הדוא"ל כדי לפתור את הבעיה. אנו נשיב בהקדם האפשרי ונעשה כמיטב יכולתנו לעמוד בתנאי תאורה וירי שונים, צבע התמונה עשוי להיות שונה מהמוצר בפועל. אנא עיין במוצר בפועל.

פרמטרי מוצר

Size Chart:
Outer Diameter:
45cm/17.72inch, Inner Diameter
Package Includes:
1 Piece Front Door Wreath:
Notes:
1. Only sell main products, not other products.:
2. Since manual measurement is required, please leave a space of 1-3 cm.:
3. Due to screen differences, the color may be slightly different from your expected color, please allow.:
Remind:
After receiving the packaging, please check the packaging and the product carefully. If the received item is defective or has any questions, please contact us via email to resolve the problem. We will reply as soon as possible and do our best to meet your:
Due to different lighting and shooting conditions, the color of the image may differ from the actual product. Please refer to the actual product. :

מוצרים בקטגוריה