• משופץ
ג'ספר ג'ספר ג'ספר סילון אבן כ- 0.75 עד 1 אינץ 'חינם 40 עמודים על טיפול בינלאומי בטיפול גבישי בינלאומי 50-60 גרם אטרקטיבי ציון אמיתי.

ג'ספר ג'ספר ג'ספר סילון אבן כ- 0.75 עד 1 אינץ 'חינם 40 עמודים על טיפול בינלאומי בטיפול גבישי בינלאומי 50-60 גרם אטרקטיבי ציון אמיתי.

ILS 8.99
קיים
במחסן.

חוברת חינם של 40 עמודים על סילון טיפול בינלאומי קריסטל איכותי עליון דבורה ג'ספר אבן הושלמה 2 חלקים בערך 0.75 עד 1 אינץ 'עם כיס קטיפה; משוער. 30 גרם או 2 חלקים בודדים. מאפייני ג'ספר מסירים כל אנרגיה חסומה בתוך הצ'אקרות הללו כדי להביא את כישרונות היצירה שלך ולהגדיל את המוטיבציה וכוח הרצון שלך. זה עוזר לך לבטא את הטוב ביותר שלך. תכונות מטאפיזיות : ג'ספר Bumble-Bee הוא למעשה שילוב של, המטיט וגופרית. משמעויות קריסטליות, חוף ריפוי מטאפיזי ורוחני הוא חוף השראה, פולקלור, התייחסות ובידור בלבד. אבנים מפוצלות, הידועות גם בשם אבני חן נופלות, מסודרות ללא ספק וכיף. תכונות מטאפיזיות : ג'ספר Bumble-Bee הוא למעשה שילוב של, המטיט וגופרית. ג'ספר דבורה ג'ספר אבן 2 חתיכה בערך 0.75 עד 1 אינץ 'עם כיס קטיפה; משוער. 30 גרם או 2 חלקים בודדים. אבני נפילה הופכות לחפצים אופנתיים מאוד. יותר ויותר אנשים רוצים להחזיק מבחר של אבני נפילה ממגוון סיבות שונות. אין כלל קפדני מה צריך לעשות איתם. אהב אותם ותסתכל עליהם, שחק איתם, מלטף אותם, הכניס אותם לכיס שלך או ללבוש אותם סביב צווארך, קח אותם למיטה, הניח אותם מתחת לכרית שלך או השתמש בהם בכל אופן. זה מאוד ממריץ לשני האזורים הללו. זה מעורר במיוחד את היצירתיות והנפש הפתוחה. Bumble Bee Jasper, ייחודי מאוד וקשה לבוא באבן, הוא אבן מטאפיזית עם כוחות ופוטנציאל נסתרים גדולים.

פרמטרי מוצר

מוצרים בקטגוריה