• משופץ
כלי גינון גינון כלים בגן TJLSS תיק כלים מארגן דלי עם ריבוי כיס

כלי גינון גינון כלים בגן TJLSS תיק כלים מארגן דלי עם ריבוי כיס

ILS 2.67
קיים
במחסן.

- גודל : בערך. 35 x 25 ס"מ/ 13.8 x.8 אינץ '(LXW). - עשוי מבד אוקספורד 600 D חיצוני וחלק הפנימי של 210 D עם בנייה יציבה, אטום למים, קל, עמיד וקל לניקוי. - רצועת וו וולאה מתכווננת מחוברת במהירות ובקלות. - תיק הכלים לגינה זה מקל על סחיבת כל חיוניכם ​​כשאתם נמצאים בגינה. - מתנה מושלמת לאוהבי גינון. - גודל : בערך. 35 x 25 ס"מ/ 13.8 x.8 אינץ '(LXW). - עשוי מבד אוקספורד 600 D חיצוני וחלק הפנימי של 210 D עם בנייה יציבה, אטום למים, קל, עמיד וקל לניקוי. - רצועת וו וולאה מתכווננת מחוברת במהירות ובקלות. - תיק הכלים לגינה זה מקל על סחיבת כל חיוניכם ​​כשאתם נמצאים בגינה. - מתנה מושלמת לאוהבי גינון. - גודל : בערך. 35 x 25 ס"מ/ 13.8 x.8 אינץ '(LXW) .- עשוי מבד אוקספורד 600 D חיצוני וחלק פנים 210 D עם בנייה יציבה, אטום למים, קל, עמיד וקל לניקוי .- רצועת וו ולולאה מתכווננת מחוברת במהירות ובקלות .- זה תיק כלים לגינה מקל על נשיאת כל חיוניכם ​​כשאתם נמצאים בגינה .- מתנה מושלמת לאוהבי גינון. מפרט : - צבע : ירוק .- חומר : אוקספורד בד. חבילה כלולה : ערכת כלים*1 אם יש לכם כל שאלה לגבי המוצר, אנא צור איתי קשר, אנו ניצור איתך קשר תוך 24 שעות ונתן לך תשובה משביעת רצון. צילום באור ותצוגות שונות עלולות לגרום לצבע הפריט בתמונה מעט שונה מהדבר האמיתי. השגיאה המותרת למדידה היא +/- 1-3 ס"מ.

פרמטרי מוצר

- Color:
green.
- Material:
Oxford fabric.
Package Included:
Toolkit*1:
If you have any questions about the product, please contact me, we will contact you within 24 hours and give you a satisfactory answer.:
Light shooting and different displays may cause the color of the item in the picture a little different from the real thing. The measurement allowed error is +/- 1-3cm. :

מוצרים בקטגוריה