• משופץ
גלגל הפשטה, מסיר צבע שחור הוכחת מים 115 ממ לאלומיניום

גלגל הפשטה, מסיר צבע שחור הוכחת מים 115 ממ לאלומיניום

ILS 2.33
קיים
במחסן.

אין חלודה : רשת חוט שרף וחול הם חומרים לא מתכתיים, בניגוד למברשות תיל שיפגעו באנשים, לא יחלידו וייפלו, והם יציבים ועמידים. ביצועים טובים : גלגל הפשטה משתמש ברשת סיבי חוזק גבוה כחומר הבסיס, ומשלב באופן אורגני את אלסטומר השרף ותהליך השימוש באמרי כדי למקסם את ביצועי השחיקה שלו. רעש נמוך : צליל השחיקה של גלגל הפשטה זה קטן ואבק קטן, ומספק למשתמשים סביבת עבודה נוחה ואמינה. החלים על צורות שונות : לחומר הארוג המשמש בגלגל הפשטה יש פלסטיות חזקה, עמידות בפני מים, עמידות בפני שמן ורכות, ומתאימה לטחינת גופים של צורות שונות. בשימוש נרחב : ניתן להשתמש בגלגלי הפשטה על נירוסטה, פלדה עדינה, אלומיניום, פלסטיק, מלט, עץ ואבן. תכונה : 1. אין חלודה : רשת חוט שרף וחול הם חומרים לא מתכתיים, בניגוד למברשות תיל שיפגעו באנשים, לא יחלידו וייפלו, והם יציבים ועמידים .2. ביצועים טובים : גלגל הפשטה משתמש ברשת סיבי חוזק גבוה כחומר הבסיס, ומשלב באופן אורגני את אלסטומר השרף ואת תהליך השימוש באמרי כדי למקסם את ביצועי השחיקה שלו. רעש נמוך : צליל השחיקה של גלגל הפשטה זה קטן ואבק קטן, ומספק למשתמשים סביבת עבודה נוחה ואמינה .4. החלים על צורות שונות : לחומר הארוג המשמש בגלגל הפשטה יש פלסטיות חזקה, עמידות בפני מים, עמידות בפני שמן ורכות, ומתאימה לטחינת גופים של צורות שונות .5. בשימוש נרחב : ניתן להשתמש בגלגלי הפשטה על משטחי נירוסטה, פלדה עדינה, אלומיניום, פלסטיק, מלט, עץ ואבן : משוער. קוטר 115 מ"מ / 4.5 זעיין : בערך. 22 מ"מ / 0.87 עניין : בערך. 13 מ"מ / 0.51 אינטרנט : בערך. 115 x 22 מ"מ / 4.5 x 0.87 אינץ 'של יישום : 1. הסר ציפוי כללי ומשטח מלוטש, יכול לשמש על נירוסטה, פלדה עדינה, אלומיניום, פלסטיק, מלט, עץ ואבן משטחים .2. החלים על ייצור רכב, תיקון תעשיה, ענף בנייה, תעשיית אור כימי, בניית ספינות, ייצור מכונות, ייצור ריהוט, ענף קישוט וקישוט, הנדסה עירונית ותעשיית תיקון עצמי. מפרק הריתוך (נקודה), הסר את הקורוזיה, החלודה, הצבע, תחמוצת .4. הסר צבעים, לכות, חותם, תערובות .5. הסר אזורים קשה לטחון .6. הסר במהירות את המזהם מהשטח. רשימת חבילות : 1 x גלגל הפשטה.

פרמטרי מוצר

Item Type:
Stripping Wheel
Material:
Resin, Emery, Nylon
Outer Diameter:
Approx. 115mm / 4.5in
Inner Diameter:
Approx. 22mm / 0.87in
Thickness:
Approx. 13mm / 0.51in
Specifications:
Approx. 115 x 22mm / 4.5 x 0.87in
Scope of Application:
1. Remove general coating and polished surface, can be used on stainless steel, mild steel, aluminum, plastic, cement, wood and stone surfaces.:
2. Applicable to automobile manufacturing, repairing industry, construction industry, chemical light industry, shipbuilding, machinery manufacturing, furniture manufacturing, decoration and decoration industry, municipal engineering and self repairing industry.:
3. the welding joint (point), remove the corrosion, rust, paint, oxide.:
4. Remove paints, varnishes, seal, mixtures.:
5. Remove hard to grind areas.:
6. Quickly remove contamin from the surface.:
Package List:
1 x Stripping Wheel :

מוצרים בקטגוריה